McDonald Cup - okrskové kolo

V úterý dne 25. 4. se v Trutnově na fotbalovém hřišti v Horním Starém městě uskutečnil okrskový fotbalový turnaj v McDonald cupu kategorie II. (tzn. 4. – 5. třída základní školy). Základní školu Žacléř reprezentovalo družstvo zdejších fotbalistů ve složení: Jan Kluh, Matyáš Herman, Tadeáš Horálek, Vít Vondrák, Tomáš Řezáč, Petr Nejezchleba a Daniel Suchánek. Toto družstvo bohužel nebylo kompletní, proto muselo hrát celý turnaj v oslabení 6+1, kdežto ostatní hrály ve složení 7+1. Navzdory této ohromné nevýhody si žáci ZŠ Žacléř dokázali vybojovat 2. místo, kterým si zajistili postup do okresního kola. Za mimořádný sportovní výsledek našim fotbalistům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších turnajích.

IMG 20180425 082852